تعمیر کوره های صنعتی

کوره های صنعتی خراب و غیر قابل تعمیر را به صورت تضمینی تعمیر و راه اندازی می کنیم.

توسط : admin | تاریخ : 1398/01/09 | نظرات

تعمیر توربین

به صورت تضمینی تمامی انواع توربین ها را تعمیر و راه اندازی می کنیم توربین هایی مانند توربین فشار ضربه ای (Impulse Turbine)مثل توربین های پلتون و توربین های توربو، توربین عکس العملی یا فشار زیاد (Reaction Turbine)مثل توربین های تیوبلار(لوله ای)، حبابی،پروانه ای و فرانسیس

توسط : admin | تاریخ : 1398/01/10 | نظرات

تعمیر تجهیزات پزشکی

انواع تجهیزات پزشکی پیشرفته مانند دستگاه های سونوگرافی (Sonography)، ماموگرافی (Mammography)، آندوسکوپی(Endoscopy)، کلونوسکوپی (Colonoscopy)، رادیولوژی (Radiology)، میکروسکوپ اتاق های عمل، CT-Scan ، دستگاه های اشعه ایکس(X) و MRI را که خراب و غیر قابل تعمیر توسط اپراتورها هستند را به صورت تضمینی تعمیر و راه اندازی می کنیم و در صورت عدم تمایل شما برای تعمیر آنها آمادگی داریم آنها را با وضعیت فعلی از شما خریداری نماییم.

توسط : admin | تاریخ : 1398/01/10 | نظرات

فروش باتری (Battery) با مدل ND2017

این شرکت دارای باتری (Battery)آکبند با مدل ND2017 برای دستگاه‌های Handheled XRF Analyzer و آماده تحویل به مشتریان است. این باتری اورجینال و ساخت شرکت Inspired Energy می‌باشد.

Product Pic

توسط : admin | تاریخ : 1398/11/23 | نظرات

تصفیه پساب‌های صنعتی و آزمایشگاهی

 این شرکت با توجه به دانش، تجربه و تخصص کارشناسان خود آمادگی دارد در زمینه حل مشکلات مربوط به تصفیه پساب‌های صنعتی و آزمایشگاهی               (Waste Water Purification) و همچنین گازهای آلوده و با رعایت استانداردهای زیست محیطی با شرکت‌ها همکاری نماید. این همکاری می‌تواند شامل موارد ذیل باشد :
1- رفع آلودگی پساب‌های حاصل از رنگ‌ها، رنگدانه‌ها، ترکیبات آلی‌سمی ویا کاهش وتثبیت آلودگی با استفاده از روش‌های مختلف از جمله روش های شیمیایی و الکتروشیمیایی.
2- حذف برخی از گازها، عناصر و یون‌های سمی از محیط‌های آبی و گازی.
توضیح این که این شرکت خدمات خود را تحت شرایط تضمین به کارفرما ارائه ‌می دهد و جلب رضایت کارفرما ومشتری مبنا و اولویت همکاری و ارتباطات برای این شرکت محسوب می شود.

توسط : admin | تاریخ : 1398/11/22 | نظرات

تعمیر و ارتقای دستگاه ایکس آر اف پرتابل Handheled XRF

تعمیر ایکس آر اف دستی

این شرکت تمام مدل های دستگاه Handheled XRF Analyzer را بدون محدودیت تعمیر می کند یا مدل نرم افزار آنها را ارتقا می دهد.

Niton XRF Analyzers (Thermo Fisher)
Olympus (aka Innove-X)
Bruker Instruments
Spectro XRF
Oxford Instruments
Quickshot XRF
Skyray Instrument
RMD Instruments

توسط : admin | تاریخ : 1391/07/12 | نظرات

نرم افزار دستگاه های آزمایشگاهی و صنعتی شما را با آخرین مدل نرم افزارها به روز رسانی (Updating Software) می کنیم.

ما با دستگاه های نشت یابی (Leak Detectors)برای شما خدمات در محل را انجام می دهیم.

ما با دستگاه   Handheled XRF Analyzer خدمات را در محل انجام می دهیم.

انواع دستگاه های نشت یابی و با خلاء بالا را (Leak Detectors) تعمیر و راه اندازی می کنیم و در صورت عدم تمایل برای تعمیر آنها را خریداریم.

انواع دستگاه های Mass Spectrometre را تعمیر می کنیم و در صورت عدم تمایل شما برای تعمیر آنها را با وضعیت فعلی خریداری می کنیم.

تجهیزات پزشگی که خراب و غیر قابل تعمیر توسط اپراتورها باشند را به صورت تضمینی تعمیر می کنیم و در صورت عدم تمایل برای تعمیر آنها را خریداریم